Адміністратор офісу

Потенційний кандидат на посаду адміністратор офісу повинен бути в міру товариським, вміти встановлювати контакти з різними людьми, грамотно висловлювати власні думки. Також перевагою стане наявність інтересу до обраної сфери діяльності (виробництво покрівельних та огороджувальних будівельних матеріалів) та вміння проявляти стресостійкість. Вам доведеться спілкуватися з величезною кількістю відвідувачів, серед яких неодмінно будуть попадатися конфліктні. Однак навіть у подібних ситуаціях адміністратор повинен вміти залишатися ввічливим.

Основними обов«язками буде:

  • Зустріч відвідувачів, вияснення цілі візиту, надавати первинні консультації, направлення до продавців консультантів (операторів) для подальшої обробки, формування та прорахунку замовлень,.
  • Прийом і подальший розподіл телефонних дзвінків. Під час переговорів адміністратор повинен зафіксувати інформацію і передати її відповідним співробітникам. При необхідності варто переадресувати дзвінок в інший відділ.
  • Обробка вхідної, а також вихідної документації.
  • Закупівля канцелярських товарів, а також витратних матеріалів, необхідних для забезпечення безперебійної роботи офісу та оргтехніки.