Завідувач сектору митної статистики

Кваліфікаційні вимоги

ОсвітаtСтупінь вищої освіти не нижче магістра

Досвід роботи tДосвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

Володіння державною мовоюtВільне володіння державною мовою (підтверджується наявністю Державного сертифікату рівня вільного володіння першого ступеня (С1) або другого ступеня (С2))

Володіння іноземною мовоюtНе вимагається

 

 

Посадові обов'язки

Керівництво, організація та координація роботи сектору по забезпеченню виконання функцій сектору.

Надання обов’язкових до виконання доручень працівникам сектору з питань, що належать до функціональних повноважень діяльності підрозділу, контроль за їх виконанням.

Організація збирання, опрацювання, аналізу даних митної статистики зовнішньої торгівлі в зоні діяльності митниці.

Організація робіт по обробці митної інформації для підготовки статистичних звітів та інформаційних матеріалів з питань митної статистики зовнішньої торгівлі у зоні діяльності Митниці.

Впровадження та застосування програмних засобів обробки митної інформації для підготовки статистичних звітів та довідок.

Організація аналізу даних митної статистики зовнішньої торгівлі у зоні діяльності Митниці з метою виявлення недостовірності статистичних показників та даних електронних копій митних декларацій.

Організація та контроль виправлення структурними підрозділами Митниці виявлених недостовірних даних у електронних копіях митних декларацій.

Організація проведення аналізу повноти передачі електронних копій митних декларацій оформлених Митницею до центральної бази даних електронних копій митних декларацій та актуалізації їх даних.

Вжиття організаційних заходів щодо забезпечення структурними підрозділами Митниці повноти бази даних електронних копій митних декларацій, оформлених Митницею, та актуальності її даних.

Координація та організація роботи з документообігом та документами, що мають гриф «Для службового користування».

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду. Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік із правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за спеціальне звання, доплати та премії - відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 року № 310 «Питання оплати праці посадових осіб та працівників Державної митної служби»

 

Термін подачі заявок: 2021-09-13