Менеджер з продажу LED освітлення, кабелю та електрики

Ми - компанія LEDMARK - постачальник екологічного, економного і сучасного LED освітлення шукаємо менеджера з продажу. Ми більше 6 років продаємо якісне вуличне, промислове, офісне та торгівельне LED освітлення, кабель-провід і електротехніку.


Нашими постійними клієнтами є великі підприємства: Arcelor Mittal (Криворіжсталь), Укрнафта, Нова Пошта, корпорація «Богдан», мережі АЗС WOG і ОККО, мережі магазинів Andre Tan, EVA, PROSTOR, TUSSO, Суші Майстер, багато ЖК і торгові центри і т . д. Ми освітили десятки населених пунктів - поставили вуличне освітлення і кабель.

 Ми отримали нагороди «Лідер року 2017», «Компанія року 2017», «Компанія року 2018», «Вибір споживача 2018» та «Компанія року 2019». 

Більше інформації про нас дивіться на нашому сайті: https://ledmark.kiev.ua/

FB: https://www.facebook.com/ledmarkkiev/

Instagram: https://www.instagram.com/ledmark_ua/

КОГО МИ ШУКАЄМО 

Ми шукаємо молоду, активну і амбітну людину з бажанням заробляти. Ми готові взяти студента-заочника (відпустимо на сесію) і людину без досвіду роботи в нашій сфері. 

МИ НАВЧАЄМО 

Ми навчимо продукції в стислі терміни - у нас систематизована програма навчання по продукції компанії. Ми навчимо торгівлі на нашому ринку, навчимо вибудовувати відносини з клієнтами і покажемо, як здійснювати великі угоди. 

КОЛЕКТИВ 

У нашій компанії працює 10 чоловік, тому ми шукаємо співробітника, якому буде комфортно працювати в невеликому колективі, у нас будуть спільні цінності і нам буде комфортно йти до спільної мети. 

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ 

- пошук клієнтів по простому алгоритму (50-100 вихідних дзвінків в день

- працювати з існуючою базою клієнтів

- обробляти запити і складати комерційні пропозиції

- проводити консультації і зустрічі 


Ми пропонуємо: 

Ставка + відсоток від продажів, 15000-25000 грн / міс і вище

Офіційне оформлення згідно КЗоТ

Оплачувана відпустка

Корпоративні знижки на продукцію

Офіс в центрі, Соборна Площа, вул. Рильського, 9 офіс 421

Графік роботи пн-пт 09: 00-18: 00, п'ятниця - короткий день, сб-нд вихідні 

Чекаємо на Ваші резюме з фото