головний спеціаліст Ружинського сектору

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

Досвід роботи - не потребує.

Вільне володіння державною мовою.

Володіння іноземною мовою - не потребує.

 

 

Посадові обов'язки

1. Дотримання вимог стандартних операційних процедур під час надання адміністративних послуг у сфері міграції.

2. Вклейка фото в паспорт громадянина України при досягненні 25-ти/45-ти річного віку, виконання ролі користувача в ІП «Заява про видачу паспорта громадянина України» - «Архіваріус», яка має право коригувати, надавати дозвіл на вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України, вносити дані в заяву про видачу паспорта громадянина України.

3. Відповідно до Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» оформлення документів про скорочення строку перебування, підготовка, розгляд, погодження та затвердження матеріалів щодо добровільного повернення, примусового повернення, примусового видворення та заборони в’їзду в Україну стосовно іноземців та осіб без громадянства, які порушили законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, або в’їзд яких в Україну є небажаним засобами функціоналу «Незаконні мігранти» - користувач «Фронт-офіс».

4. Прийом громадян, документів, оформлення заяв-анкет, видача паспорта громадянина України/паспорта громадянина України для виїзду за кордон у визначених законодавством випадках; надання довірчих послуг громадянам України щодо оформлення кваліфікованого електронного підпису в ID-картці особам, які досягли 18-річного віку засобами ЄІАС УМП. Оформлення реєстраційного номера платника податків особам, які досягли 14-річного віку засобами ЄІАС УМП.

5. Ведення справ по втраті паспорта громадянина України/паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

6. Складання актів про знищення недійсних паспортів, зіпсованих бланків та бланків суворої звітності, актів прийому бланків суворої звітності.

7. Забезпечення формування достовірної інформації, внесеної до бази даних засобів Єдиного державного демографічного реєстру та бази даних «Недійсні документи», щодо паспортів громадянина України/паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які визнані втраченими, непридатними (недійсними).

8. Розгляд «Бек-офіс» заяв-анкет оформлення дозволу на імміграцію Україну, продовження строку перебування, примусове повернення іноземців та осіб без громадянства. Здійснення перевірок засобами інтегрованої міжвідомчої автоматизованої системи обміну інформацією «АРКАН» та системою Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

9. Забезпечення формування достовірної інформації, внесеної до бази даних засобів Єдиного державного демографічного реєстру та бази даних «Недійсні документи», щодо паспортів громадянина України/паспортів громадянина України для виїзду за кордон, які визнані втраченими, непридатними (недійсними). Відповідно до законодавства виконання інших завдань, які надходять до Ружинського сектору.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5500 грн.,

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-10-05