Медичний представник

Ви молодий спеціаліст без досвіду роботи, щойно закінчили навчання, але влаштуватись на гарно оплачуване та перспективне місце роботи в Вашому місті нема ніяких можливостей (потрібні досвід роботи, звязки, знайомства)?

Ви енергійні, хочете кар'єрного та фінансового зростання, але у Вас майже нема шансів на поточному місці роботи?

Ви мрієте працювати представником великої національної компанії та представляти її інтереси в своєму регіоні?

Вам завжди кажуть, що для офіційного працевлаштування в серйозній компанії медичним представником потрібно обовязково мати вищу освіту?

Компанія «Фармаско» — національний лідер в виробництві та постачанні медичних засобів швидкої діагностики для лікувально-профілактичних закладів України, запрошує молодих спеціалістів без досвіду роботи прийняти участь в конкурсі на посаду медичного представника.

Основні вимоги до кандидата:

  • повна зайнятість, офіційне працевлаштування згідно КЗПП України
  • вища освіта не обовязкова — потрібна, як мінімум, середня спеціальна освіта (при цьому медична, фармацевтична, ветеринарна, біологічна освіта буде розглядатись як перевага на конкурсі!)
  • висока коммунікабельність, енергійність, позитивне відношення, проактивна позиція, честність, вміння брати на себе відповідальність, пунктуальність
  • бажання та можливості вчитись та розвиватись разом з Компанією

В Ваші обов’язки будуть входити візити та контакти зі спеціалістами охорони здоров’я (лікарі, фармацевти, лаборанти) з метою інформування їх про переваги продукції Компанії та укладання домовленностей по їх закупівлі.

Для виконання службових обов’язків співробітник забезпечується постійними безкоштовними спеціалізованними тренінгами та навчальними матеріалами, службовим мобільним зв’язком та смартфоном, службовим авто.

Фіксований оклад — від 12000 грн до 18000 грн та залежить від навичок та кваліфікації кандидата. Також надається прогресивна бонусна програма за досягнення встановлених цілей.

Відмінні перспективи кар'єрного зростання для молодих амбітних спеціалістів.

Хочете більше дізнатись про нас? — заходьте на наш сайт www.pharmasco.com

Шукайте нас в соцмережах: https://www.facebook.com/Pharmasco/