Заступник начальника відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, електронних сервісів та електронного документообігу

Повна назва посади: заступник начальника відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, електронних сервісів та електронного документообігу управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Житомирській області

Структурний підрозділ:

  • Головне управління ДПС у Житомирській області, як відокремлений підрозділ ДПС України
  • управління електронних сервісів
  • відділ організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, електронних сервісів та електронного документообігу

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта вища, не нижче ступеня магістра.

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років.

Вільне володіння державною мовою.

Володіння іноземною мовою не потребує.

Обов’язки:

Організація виконання завдань та доручень керівництва ГУ з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу.

Надання у межах компетенції методичної і практичної допомоги структурним підрозділам ГУ.

Забезпечення підтримки в актуальному стані інформації про адміністративні послуги, розміщеної на субсайті територіальних органів ДПС у Житомирській області, та у місцях прийому осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг.

Підготовка звітів про надання адміністративних послуг та роботу ЦОП.

Формування та забезпечення затвердження графіків прийому посадовими особами фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг.

Здійснення контролю за наданням адміністративних послуг, зокрема проведення перевірок з питань надання адміністративних послуг.

Забезпечення захисту персональних даних у складі інформаційної (автоматизованої) системи.

Забезпечення доступу до публічної інформації.

Надання консультацій з питань податкового законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску та іншого законодавства.

Організація та контроль діяльності Центрів обслуговування платників.

Підготовка у межах компетенції пропозицій керівництву ГУ щодо удосконалення форм і методів організації роботи.

Організація виконання окремих завдань та доручень керівництва ГУ з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу.

Внесення пропозицій щодо необхідності змін до законодавчих, інших нормативно-правових актів, а також вирішення проблемних питань з виконання відомчих розпорядчих документів ДПС, та надання їх на розгляд ДПС.

Підготовка за дорученням керівництва ГУ аналітичних та інформаційних матеріалів у межах компетенції.

Взаємодія у встановленому порядку із відповідними структурними підрозділами територіальних органів.

Участь у заходах щодо підвищення професійного рівня працівників структурного підрозділу (економічне навчання);

Надання необхідної інформації за результатами роботи структурного підрозділу для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів на засідання Колегії ГУ та проекту Рішення Колегії.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 9250,00 грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 №1346 «Деякі питання оплати праці державних службовців одаткових органів»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» зі змінами і доповненнями, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно статті 52 Закону України “Про державну службу».

Термін подачі заявок — 1 листопада 2021

Контакти:

Кіндрась Наталія Андріївна, +38-(041)-241-8216