начальник ДПІ Хорошівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Житомирській області

Кваліфікаційні вимоги

Освітаtвища, не нижче ступеня магістра

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років

Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою не потребує

 

 

Посадові обов'язки

Здійснення керівництва діяльністю та організація роботи Хорошівської державної податкової інспекції (далі - ДПІ) відповідно до регламенту ГУ та Положення про Хорошівську ДПІ.

Приймання і комп’ютерна обробка податкової та іншої звітності, приймання податкової, фінансової та іншої звітності платників засобами телекомунікації.

Проведення особистого прийому громадян та розгляд у межах компетенції звернень (заяв, скарг, пропозицій) у т.ч повторних, ЦОВВ та їх територіальних органів, судової гілки влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, платників податків, установ організацій усіх форм власності, об?єднань громадян, по суті поставлених питань, у т.ч. на правомірність дій посадових осіб.

Організація роботи, пов’язаної із захистом персональних даних при їх обробці, відповідно до законодавства в ГУ.

Забезпечення співпраці з інститутами громадського суспільства, представниками бізнес-спільноти, сприяння участі у реалізації державної політики за напрямами діяльності ДПС.

Забезпечення додержання працівниками виконавчої дисципліни та вимог нормативно-правових актів.

Організація та контроль за діяльністю Центру обслуговування платників.

Організація роз’яснювальної роботи у ЗМІ щодо практики застосування законодавств з питань, що належать до компетенції ДПІ.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 9250,00 грн. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 №1346 «Деякі питання оплати праці державних службовців податкових органів»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» зі змінами і доповненнями, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно статті 52 Закону України “Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-11-24