Головний спеціаліст відділу контролю у сферах захисту споживачів, реклами, антитютюнового законодавства управління захисту споживачів

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

Без вимог до досвіду роботи

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Якісне виконання поставлених завдань

Відповідальність

Комунікація та взаємодія

Цифрова грамотність

 

Посадові обов'язки

1. Здійснює контролю за дотриманням вимог Законів України «Про захист прав споживачів», «Про рекламу» та «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів i ix шкідливого впливу на здopoв’я населення» в межах наданих повноважень.

2. Надає споживачам консультації відповідно до наданих повноважень.

3. Розглядає скарги, заяви та пропозиції громадян з питань дотримання правил надання послуг, безпеки і якості товарів, робіт, відповідно до чинного законодавства України.

4. Здійснює планові та позапланові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі і послуг, вимог законодавства про захист прав споживачів, а також правил надання послуг (торгівлі).

5. Проводить контрольні перевірки правильності розрахунків із споживачами за реалізовану продукцію відповідно до закону.

6. Під час складання актів перевірок, протоколів та приписів, вживає відповідні заходи до остаточного завершення їх розгляду та формує єдині справи розпорядчих документів, що приймаються Головним управлінням. Інформує начальника відділу про їх виконання.

7. Готує проекти постанов, запитів, звітів, приписів інших матеріалів з питань напряму роботи, що стосуються діяльності відділу.

8. Відбирає у суб’єктів господарювання сфери торгівлі і послуг зразки товарів, для перевірки їх якості для проведення належної експертизи у відповідних лабораторіях акредитованих на право проведення таких робіт згідно із законодавством.

9. Висвітлює у засобах масової інформації результати роботи з контролю за додержання законодавства про захист прав споживачів.

10. Несе персональну відповідальність за стан справ у дорученій ділянці роботи, правильність здійснення розрахунків щодо накладання адміністративно-господарських санкцій та додержання трудової дисципліни.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500,00 грн

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» ( зі змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-12-03