Монтувальник, інженер, проектант, сервісант

tttttttttt

В компанію потрібні фахівці по інноваційним системам опалення, охолодження, водопостачання, водовідведення та вентиляції. Для бажаючих старанно працювати, вирішувати складні задачі не дивлячись на час для забезпечення потрібного результату, пропонуємо нестандартну та багатозадачну роботу. Ми займаємось монтажем інженерних мереж (гідравлічних, вентиляційних, електричних), систем автоматизації, теплових насосів, сончних систем та багато іншого. Досвід роботи важливий але важливіше зацікавленність, самовіддача, ініціатива, ввічлевість. Також будемо раді студентам та випускникам які готові працювати у перспективній галузі.
  Для бажаючих мати багато складної роботи, складних не стандартних задач, людей які люблять інженерію і готові забути про час двері до нас відкриті.
  Ми працюємо по всій Україні, тому робота може бути не нормована. Також   для бажаючих побачити світ робимо відрядження на роботу в Німеччині.
  Ми поділяємо думку що робота має виконуватись високоякісно, працівники повинні бути клієнтоорієнтованими, а заробітня плата має бути достойною. Наші працівники впливають на свій дохід і зфокусовані на бездоганному результаті своєї роботи. 

Кому важливо що робити - Запрошуємо в команду!

tttttttt