Головний спеціаліст першого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра.

Досвід роботи не вимагається.

Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

Оформлення документів для призначення пенсій особам звільненим з військової служби, а також членам сімей померлих (загиблих) та зниклих безвісти військовослужбовців.

Оформлення документів для визначення статусу учасника бойових дій, ветерана військової служби та членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців і отримання відповідних посвідчень, виплат одноразових грошових допомог.

Надавати допомогу особам звільненим з військової служби в направлені необхідних запитів до військових частин, архівних установ, організацій, тощо, щодо витребування необхідних документів для оформлення військової пенсії та пільг.

Сприяти особам, звільненим з військової служби у Збройних Силах України, а також членам їх сімей в оформленні документів для призначення пільг і допомог визначених діючим законодавством України.

Сприяти особам, звільненим з військової служби, у своєчасному огляді медико-соціальними експертними комісіями, якщо їх право на пенсію або пільги пов’язане із встановленням інвалідності.

Готувати та своєчасно подавати звіти з питань соціального захисту визначених обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Ведення персонального обліку учасників бойових дій, пенсіонерів Міністерства оборони України що проживають на території відповідальності.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.;

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-12-09