Головний спеціаліст відділення рекрутингу та комплектування восьмого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра..

Досвід роботи не вимагається

Вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Брати участь в розробці планів підготовки відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом. Проводити роз’яснювальну та агітаційну роботу серед населення з метою залучення громадян для проходження військової служби за контрактом.

Безпосередньо особисто проводити співбесіди та прийом громадян, які виявили бажання до прийняття на військову службу за контрактом.

Безпосередньо вести журнал обліку роз’яснювальної та агітаційної роботи та журнал обліку співбесід з громадянами України з питань проходження військової служби за контрактом.

Зберігати документи відділення рекрутингу та комплектування в належно обладнаних сховищах (архівах), які забезпечують їх збереження, допуск до цих документів надати обмеженому колу осіб, які безпосередньо з ними працюють відповідно до наказу начальника територіального центу комплектування та соціальної підтримки.

Приймати участь у складанні звітів та донесень за підсумками роботи з питань відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом до Збройних

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.,

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами).

 

Термін подачі заявок: 2021-12-09