заступник начальника Коростенського відділу державної виконавчої служби у Коростенському районі Житомирської області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра за спеціальністю «Правознавство», «Міжнародне право»;

досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року; досвід роботи у сфері права не менше двох років;

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

- вживає заходів примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб), виконання яких відповідно до законів України покладено на органи державної виконавчої служби.

- організовує роботу відділу у межах делегованих начальником відділу повноважень, виконує обов’язки начальника в разі його відсутності.

- розглядає пропозиції, заяви скарги громадян, надає роз’яснення та рекомендації з питань, що належать до компетенції відділу.

- бере участь у підготовці перспективних планів відділу, надає необхідну методичну допомогу співробітникам у виконанні завдань, доручень.

- організовує та забезпечує подання статистичної звітності щодо напрямків роботи відділу.

- у межах наданої компетенції організовує та контролює своєчасний розгляд працівниками відділу доручень та звернень від органів державної влади та місцевого самоврядування, забезпечує підготовку проектів рішень, вносить пропозиції керівництву на виконання доручень органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково;

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 5950 грн.,

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці державних органів» (зі змінами);

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

 

Термін подачі заявок: 2021-12-10